خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

TOZIHAT TOZIHAT

توجه : پرداخت فعلا فقط از طریق کارت به کارت است !!!


شماره 24 ساعت ما : 1056 464 0990

اطلاعیه : با توجه به افزایش نرخ ارز و متعاقب آن افزایش تعرفه های پشتیبانی و نگهداری سایت و پهنای باند ،، تا اطلاع ثانوی آگهی رایگان نمی پذیریم و حداکثر زمان تایید آگهی ها 6 ساعت می باشد .. لازم به ذکر است عزیزانی که برای درج آگهی در این سایت هزینه کرده و می کنند به خوبی تفاوتها را می فهمند زیرا سه روز بعد در صفحه اول گوگل خواهند بود

ابزار هدایت به بالای صفحه

قوانین درج اگهی در آگهی یاب

قوانین و شرایط


شما با ارسال آگهی توافق می کنید که تمامی قوانین و شرایط ما که در زیر آمده است را خوانده و پذیرفته اید


ما این حق را داریم که آگهی هایی که شرایط و قوانین ما را نقض می کنند را منتشر نکنیم . آگهی شما باید برای تمامی سنین مناسب باشد و به هیچ نژاد ، مذهب و ملیتی توهین نکند ! توجه داشته باشید که آگهی هایی که شرایط و قوانین ما را نقض کنند بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد ! ما تمامی تلاش و کوشش خود در سطحی منطقی و معقول را بکار می گیریم تا آگهی یاب همیشه در دسترس شما باشد. با اینحال شما تصدیق و موافقت می کنید که طبیعت و ذات ارائه خدمات بر پایه فناوری اینترنت نا امن هستند و ارائه خدمات بصورت بدون وقفه را نمی توان تضمین نمود. همچنین شما تصدیق و موافقت می کنید که در برخی زمان ها ناچار هستیم به دلیل بهبود وضعیت وب سایت و ایجاد برخی تغییرات آن را بصورت موقت از دسترس خارج نماییم . البته هر چند ساعت و یا هر چند روز که سایت از دسترس خارج شد به جای آن به روزهای قرارداد آگهی شما اضافه می کنیم . « مثلا اگر ۶ ساعت سایت ما از دسترس خارج بود ما یکروز کامل از آخر قرارداد به زمان شما اضافه می کنیم »
مهم : « در آگهی یاب نیز مثل همه کسب و کارهای آنلاین دیگر به هیچ عنوان و دلیل مبلغی که از طرف کاربر پرداخت شده باشد عودت داده نمی شود و حتی در صورت حذف آگهی به خاطر تخلف قانونی مبلغ پرداختی به عنوان خسارت به نفع سایت آگهی یاب دات کام ضبط می گردد ./ »

اطلاعات ارائه شده توسط ما در وب سایت و یا اطلاعات موجود در نظر سنجی های ارائه شده، به هیچ وجه به معنی تشویق شما به خرید یک محصول و یا استفاده از خدمات خاص نمی باشد و حرفه آگهی یاب فقط تبلیغ برندها به نفع صاحبان امتیاز آنهاست /

آگهی یاب هیچ مسئولیتی در قبال اطلاعات، محتوا و مطالب وب سایت هایی که لینک آن ها در وب سایت قرار دارد و یا در آگهی یاب تبلیغ می شوند ندارد.

در صورت مشاهده هر نوع مشکل در وب سایت و یا نظرسنجی ها، خواهشمند است اعتراض و یا نظر خود را از طریق ارسال ایمیل به info@agahiyab.com اعلام نمایید. همکاران ما تلاش خواهند کرد در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به رفع مشکل رسیدگی نمایند.

با درنظر گرفتن موافقت شما با شرایط استفاده از وب سایت، تصدیق می کنید تمامی حقوق مالکیت مادی و معنوی مربوط به وب سایت (شامل و نه محدود به موارد موجود در وب سایت، مربوط به طراحی وب-سایت، متون و تصاویر موجود، موارد مربوط به نرم افزار و سورس کد) همگی متعلق به آگهی یاب می-باشد و کلیه حقوق محفوظ است. بر این اساس هیچ بخشی از وب سایت (و سورس کد آن) نمی تواند مورد بازنویسی، استفاده، کپی و یا انتقال قرار گیرد.

آگهی یاب یک نام تجاری متعلق به شرکت کارپردازان وصال می باشد.

ممکن است ما در صورت تخطی شما از شرایط و ضوابط ذکر شده بصورت فوری تمام یا بخشی از حساب کاربری شما را غیر فعال نماییم.

شما با ارسال آگهی توافق می کنید که تمامی قوانین و شرایط ما را خوانده و پذیرفته اید :

من مسئولیت محتوی آگهی ای را که ارسال می کنم می پذیرم و مدیر وبسایت مسئولیتی در قبال ضرر و زیان من و یا دیگران بصورت مستقیم و یا غیر مستقیم ندارد .

شما با ارسال آگهی توافق می کنید که تمامی قوانین و شرایط ما را خوانده و پذیرفته اید

  1. اگر محتوی آگهی شما صادقانه نباشد آگهی شما حذف خواهد شد و اگر شما مبلغی برای آگهی خود پرداخت کرده باشید به عنوان خسارت به نفع آگهی یاب ضبط خواهد شد
  2. آگهی شما نباید خشن و نژآد پرستانه باشد !
  3. آگهی شما نباید قوانین محترم جمهوری اسلامی ایران را نقض کند !
  4. هر آگهی ای که احساس شود شوخی و یا توهین به قشر خاصی یا فرهنگ خاصی یا برندخاصی باشد حذف خواهد شد .
  5. اگر آگهی شما مشکلی داشته باشد مختاریم آن را در حال انتظار قرار دهیم تا مشکل آن برطرف گردد .

در آخرنیز موارد احتیاطی جهت حفاظت از سرمایه شما :

حتی المقدور از کسانی خرید کنید که امکان ملاقات حضوری یا تشخیص هویت واقعی آنها پیش از انجام معامله فراهم باشد.

اگر فروشنده اطلاعات شخصی یا اطلاعات حساب بانکی خود را ارائه کرد،‌ دلیل کافی برای اعتماد نیست. ممکن است اطلاعات شخص دیگری مورد سوء استفاده قرار گرفته باشد.

در صورت امکان، پس از خرید کالا رسید کتبی معتبر از فرد دریافت کنید.

مواظب باشید :

قیمت و شرایط ارائه شده بیش از حد عالی به نظر می‌رسد حق دارید با احتیاط بیشتری معامله کنید و جوانب را خوب بسنجید !

فروشنده یا خریداری حق ندارد اطلاعات حساب بانکی شخصی شما مانند رمز عبورها و تاریخ انقضا کارت و یا رمز دوم را بپرسد.

وقتی مبلغ قابل توجهی به کسی که نمی‌شناسید، بپردازید. سعی کنید در محلی امن مثل پایگاه‌های پلیس یا شعب بانک‌ها قرار بگذارید.

به خاطر داشته باشید:

در خرید پستی، شما قبل از اطمینان از صحت کالا هزینه را پرداخت کرده‌اید که این مورد خالی از ریسک نیست و ما انجام آن را به هیچ عنوان توصیه نمی‌کنیم.

بهتر است نقدی معامله کنید. چک و سفته ممکن است نقد نشوند.

در مورد برخی کالاها بهتر است درخواست فاکتور خرید و احیاناً بسته‌بندی اولیه را از فروشنده داشته باشید.

با تشکر و احترام گروه آگهی یاب